Jai Odisha
News

କୈାଣସି ବି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରୋହିତଙ୍କୁ ଦରକାର ବିରାଟ : ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ଏଭଳି କହିଲେ କିର୍ତି ଆଜାଦ୍ 

ବର୍ତ୍ତମାନ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2024 ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି | ଆଗାମୀ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଜୁନ୍ 2 ରୁ ଜୁନ୍ 29 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଏବଂ ଆମେରିକାରେ ଖେଳାଯିବ | ଏହି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର କମ୍ବିନେସନ କ’ଣ ହେବ ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଦଳର ଅଂଶ ହେବେ କି ନାହିଁ ସେ ନେଇ ମଧ୍ୟ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଛି। ନିକଟରେ ଇଂରାଜୀ ଖବରକାଗଜ ଦି ଟେଲିଗ୍ରାଫରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା। ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କୋହଲି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରୁ ଦୂରେଇ ରହିପାରନ୍ତି କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଟି -20 ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ବିବେଚିତ କରାଯାଉନାହିଁ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଆଇପିଏଲରେ ଦୃଢ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ସେତେବେଳେ କୋହଲି ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ବିବେଚିତ ହେବେ। କେବଳ ମୁଖ୍ୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତା ଅଜିତ ଅଗରକର କୋହଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ, କାରଣ ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀମାନେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ତେବେ ପୂର୍ବତନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ରିକେଟର କିର୍ତ୍ତୀ ଆଜାଦଙ୍କ ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ଏହି ସମସ୍ତ ଦାବିକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛି। କିର୍ତ୍ତୀ ଆଜାଦଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସଚିବ ଜୟ ଶାହାଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଦରକାର।

 

କିର୍ତ୍ତୀ ଆଜାଦ X ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, କି ‘ଅଜିତ ଅଗରକରଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ଵ ଦିଆଯାଇଥିଲା କି ସେ ଅନ୍ୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାନ୍ତୁ କି କୋହଲିଙ୍କୁ ଟି-୨୦ରେ ସ୍ଥାନ ମିଳୁନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ 15 ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଜିତ ଅଗରକର ନା ନିଜକୁ ନା ତ ଅନ୍ୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜୟ ଶାହା ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚାରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ରୋହିତ ଏହା କହିଛନ୍ତି ଆମେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚାହୁଁଛୁ | ବିରାଟ କୋହଲି ଟି୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍ କରିବେ ଏବଂ ଏହାର ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣା ଟିମ୍ ଚୟନ ପୂର୍ବରୁ କରାଯିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.