Jai Odisha
News

କ୍ଷେତରୁ ବାହାରିଲା ବିଶାଳ ଅଜଗର , ବାବାଜୀ କଲେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ସାପ ଏବଂ ବିଛା ଭଳି ଜୀବଜନ୍ତୁ ପ୍ରାୟତ ଗାଁ ଓ ଗହଳିରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି । ଘର ହେଉ କିମ୍ବା କ୍ଷେତ ହେଉ, ସାପ ଏବଂ ବିଛା କେବେ ଓ କେଉଁଠାରେ ବାହାରିବେ ତାହା ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବଦାୟୁଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ଗ୍ରାମରେ ଏକ ବିଶାଳ ଅଜଗର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବଦାୟୁଁ ଦତ୍ତାଗଞ୍ଜର ବେସେଲା ଗାଁରେ ଲୋକମାନେ କ୍ଷେତରେ ଏକ ବିରାଟ ଅଜଗର ଦେଖିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ଅନେକ ଲୋକ କ୍ଷେତରେ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଜଗର ପାଟିକୁ ଧରିଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧ ବାବା ଅଜଗରକୁ ଅଖା ଭିତରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଅଜଗର ଏତେ ବଡ଼, ଭାରୀ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯେ ଏପରିକି ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଅଖା ଭିତରେ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି । ତା’ପରେ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଏହାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଖା ଭିତରେ ରଖାଯାଇ ସିଲ୍ କରାଗଲା । ଅଜଗରର ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଅନେକ ଲୋକ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.