Jai Odisha
News

ପାର୍ଲରରୁ ବାହାରିବା ପରେ ମା’କୁ ଭୁଲିଗଲା ପୁଅ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଲା ଏପରି କଥା ।

ପ୍ରାୟତଃ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓଗୁଡିକ କୌଣସି କାରଣରୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥାଏ । ଏପରିକି ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଲାଟିର ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ଅଟେ । ଏହି ଭିଡିଓରେ ପିଲାଟି ନିଜ ମା’କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ନ ଯିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରୁଛି। କିନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ ପିଳାଟି ନିଜ ମାକୁ ଚିହ୍ନି ପାରସିଲା ନାହିଁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।
ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖିଲେ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ବୁଝିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ପିଲାଟି କ’ଣ ପାଇଁ ଜୋରରେ କାନ୍ଦୁଛି । ପରେ ଆଗକୁ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଜଣାଯାଏ କାନ୍ଦୁଥିବା ପିଲାଟି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅ । ତା’ପରେ ଭିଡିଓ ଅଗ୍ରଗତି କଲାବେଳେ ଆପଣ ଆଖପାଖର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବେ । ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳା ଜଚ୍ଚଙ୍କ ପିଲାଟିକୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ।
କିନ୍ତୁ ପିଲାଟି ମହିଳାକୁ ତାଙ୍କ ମା ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହେଁ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲରରୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଠିକୁ ମହିଳା ମେକ୍ ଅପ୍ ହେବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ମେକ୍ ଅପ୍ ହୋଇ ନିଜ ପିଲା ନିକଟକୁ ଗଲେ, ପିଲାଟି ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିନପାରି ପଚାରିଛି ମୋ ମା କେଉଁଠାରେ? ମେକ୍ ଇନ୍ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଚେହେରାରେ ଏତେଗୁଡ଼ିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥିଲା ଯେ ପିଲାଟି ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରି ନଥିଲା ଏବଂ ପଚାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ମାଆ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି? ଏହି ରିଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର ହୋଇଛି, ଯାହା ଏପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ୧.୭ ମିଲିୟନ୍ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି ଏବଂ ୩.୬ ମିଲିୟନ୍ ଥର ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବୟସ୍କ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.