Jai Odisha
News

ରାସ୍ତା ସାରା ଟଙ୍କା ବର୍ଷା, ସୁଟକେସରେ ମନ ଭରି ଭର୍ତ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ଲୋକ

ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଅନେକ ଥର ଏହିପରି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ମାଗଣାରେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନଠାରୁ ଅଧିକ ଜିନିଷ ପାଇଥା’ନ୍ତି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାରି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କୁହାଯାଏ ଯେ କୈାଣସି ଏକ ରାସ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ବିଛା ଯାଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ସୁଟକେସରେ ମନ ଇଚ୍ଛା ନେଇ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ସେହିଭଳି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଯେଉଁଠାରେ ରାସ୍ତାରେ ଅନେକ ନୋଟ୍ ଛିନ୍ନଛତ୍ର ହୋଇ ପଡ଼ିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସୁଟକେସରେ ଏହାକୁ ଭରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା କଣ ହେବ ।

ଆପଣ ଏହି ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ନ ପାଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କହିବେ ଯେ ଯଦି ସେ ଏତେ ଟଙ୍କା ପାଆନ୍ତି ତା’ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଲାଇଫ ସେଟେଲ ହୋଇଯିବ| ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହି ଟଙ୍କା ଆମ ଦେଶର ନୁହେଁ ।ରାସ୍ତାରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ବିଛାଇବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନୁହେଁ।

ଯଦିଓ ଏହି ନୋଟ୍ ଗୁଡିକ ପ୍ରକୃତ କିମ୍ବା ନକଲି କି ନାହିଁ ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ପ୍ରାମାଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 98 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ 2 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.