Jai Odisha
News

ସ୍ମାଇଲ ଡ଼ିଜାଇନିଂ ସର୍ଜରୀ ହେଲା କାଳ : ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

ହସିବା ପାଇଁ ଯାଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆଖି ବୁଜିଲେ ଯୁବକ । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜକୁ ସଜାଉଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ସମୟର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା କିଛି ଅଳଗା । ହସ ହସ ମୁଁହ ବଦଳରେ ନିଜ ପରିବାର ଆଖିରେ ଲୁହ ଦେଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ବାକି ଥିଲା ମାତ୍ର ଆଉ କେିଟା ଦିନ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ସ୍ମାଇଲ ଡିଜାଇନିଂ ସର୍ଜରୀ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଫେବୃଆରୀ ୧୬ ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଜୁବୁଲି ହିଲ୍ସର ଏଫଏମଏସ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଡେଣ୍ଟାଲ କ୍ଲିନିକରେ ‘ହସ ଡିଜାଇନିଂ’ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସମୟରେ ୨୮ ବର୍ଷର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ଭିଞ୍ଜାମଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ଭିଞ୍ଜାମଙ୍କ ପିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆନାସ୍ଥେସିଆର ମାତ୍ରାଧିକ ମାତ୍ରାରେ ସେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି। ରାମୁଲୁ ଭିଞ୍ଜାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହେବା ପରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଡାକି କ୍ଲିନିକକୁ ଆସିବାକୁ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲୁ ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ବାପା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁଅର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ନଥିଲା। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରମାନେ ଦାୟୀ। ପରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଅବହେଳା ଅଭିଯୋଗରେ କ୍ଲିନିକ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ରେକର୍ଡ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା କ୍ୟାମେରା ଫୁଟେଜ୍ ପରୀକ୍ଷା କରୁଛୁ। ତେବେ କୌଣସି ସର୍ଜରୀ କରିବା ଆଗରୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ । ନିଜେ ଏବଂ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତୁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.