Jai Odisha
News

ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚି ନିଜ ମାଲିକର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବୁଝିଲା ହାତୀ

ଅନେକ ପ୍ରାଣୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ହାତୀ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ହାତୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଷ୍ଟାମୀ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସୁନ୍ଦର କାର୍ଯ୍ୟ ହୃଦୟ ଜିତେ ।ନିକଟରେ ହାତୀ ସହ ଜଡିତ ଏକ ସମାନ ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ବଡ ହାତୀ ଆରାମରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ନିଜର ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ କେୟାର ଟେକରଙ୍କୁ ଭେଟୁଛି ।ଭିଡିଓରେ ହାତୀଟି ତାର କେୟାର ଟେକରଙ୍କୁ ସ୍ନେହ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଭିଡିଓ ବାସ୍ତବରେ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ, ଯାହା ଦେଖି କିଛି ଲୋକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେଉଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ, ପ୍ରଥମେ ଏକ ବଡ ହାତୀ କବାଟ ପାଖରେ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତୀଟି ଡାକ୍ତରଖାନା ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି | ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫ୍ରେମରେ ହାତୀଟି ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ, ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କର ଅସୁସ୍ଥ ବୃଦ୍ଧ କେୟାର ଟେକର ବିଛଣାରେ ଶୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଏହି ସମୟରେ ହାତୀଟି ତା ଷୁଣ୍ଢ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସୁସ୍ଥ ତଦାରଖକାରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, କିନ୍ତୁ ତଦାରଖକାରୀ ଅତ୍ୟଧିକ ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ଖଟରୁ ଉଠି ପାରିନଥିଲେ, ତେଣୁ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ତାଙ୍କ ହାତ ଧରାଇ ଦିଅନ୍ତି। ଏହା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସ୍ନେହ ଦେଖି ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଛନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ପରି ଆପଣ ହୁଏତ ମଣିଷ ପ୍ରତି ହାତୀର ଏପରି ପ୍ରେମ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ | ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ X ରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା 49 ଲକ୍ଷ ଲୋକ ମାତ୍ର 27 ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବାବେଳେ 69 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.