Jai Odisha
News

ପ୍ରେମିକ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଟାଟୁ କଲେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନାମ ,ଦେଖିଲେ ମୁଣ୍ଡରେ ଦେବେ ହାତ । 

କୁହାଯାଏ ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ଅଟେ । ଯେତେବେଳେ କାହା ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଏ, ସେ ପାଗଳ ଭଳି କିଛି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ଏହିପରି ପ୍ରେମରେ କ’ଣ ଠିକ୍ ଏବଂ କେଉଁଟି ଭୁଲ୍ ତାହା ମଧ୍ୟ ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ । ପାଗଳ ପ୍ରେମିକ ଦୁନିଆ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରେ ନାହିଁ । ଆଜିକାଲି ଏପରି ଜଣେ ପ୍ରେମିକର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନାମ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା  କଷ୍ଟକର । ଅଭିଷେକ ସପକାଲ ନାମକ ଜଣେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ନାମର ଟାଟୁ ବନାଇଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରେମିକ ଏହି ଟାଟୁ କରିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନ ବିଷୟରେ ବୋଧହୁଏ ଚିନ୍ତା କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ  , ତେଣୁ ସେ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଟାଟୁ କରିଛନ୍ତି ଯାହା କଳ୍ପନା କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ।  ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ନାମକୁ ତଳ ଓଠର ଭିତର ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଟାଟୁ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଅମୃତା ଲେଖାଯାଇଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୮ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ସହ ମଜା କରୁଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.