Jai Odisha
News

ଚିତା ବାଘକୁ କୋଳରେ ନେଇ କ୍ଷୀର ଖୁଆଇଲେ ପାହାଡ଼ି ମହିଳା

ବାଘ , ସିଂହ ଏବଂ ଚିତାବାଘ ଏପରି ପ୍ରାଣୀ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନାମ ହିଁ ଯଥେଷ୍ଟ କାହା ମନରେ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ । ସେମାନଙ୍କର ଗର୍ଜନ ଶୁଣି ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରେ । ଏପରି ପଶୁ ସହିତ ଖେଳିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ନିଜ କୋଳରେ ନେବା କଳ୍ପନା କରିବା କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଜଣେ ପାହାଡ଼ି ମହିଳା ଏହା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓରେ, ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଚିତାବାଘ ଛୁଆ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଏହାକୁ ଉଠାଇବା ପରେ ସେ ଏହାକୁ ଅତି ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ଏହାକୁ କ୍ଷୀର ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି ।
ଏହି କ୍ଲିପ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓ ନିର୍ମାତା ପୁଷ୍ପା ଦୋସାଦ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାଘ ଏଠାରେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛି ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ କ୍ଷୀର ଖାଇବାକୁ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଭିଡିଓରେ ଏକ ଚିତାବାଘ ଛୁଆ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହା ପରେ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ସେ ଏହି ଛୋଟ ଚିତାବାଘକୁ କ୍ଷୀର ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି । ତା’ପରେ, ସେ ନିଜ ହାତରେ ଏହି ଛୋଟ ଚିତାବାଘଟିକୁ ନେଇ କୁହନ୍ତି ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କୁ ନେବାକୁ ଆସିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି। ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.