Jai Odisha
News

ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ବସି ନିଜ ଛୁଆକୁ ଗେଲ କରୁଛି ମା । ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ

ଦୁନିଆରେ ମାର ପ୍ରେମଠାରୁ ବଡ଼ କିଛି ନାହିଁ । ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ଜଣେ ମା ଦେଇଥିବା ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହକୁ କିଣିପାରିବ ନାହିଁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ଏକ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯାହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ମା’ଙ୍କର। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ମା କେବେ ଗରିବ କିମ୍ବା ଧନୀ ହୋଇ ନଥାଏ , ମା ମା ହିଁ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ୧୫ ସେକେଣ୍ଡ୍ ଭିଡିଓରେ, ଜଣେ ମା ନିଜ କୋଳରେ ନିଜ ପିଲା ଉପରେ ନିଜର ସ୍ନେହଁ ଭରା ବାତ୍ସଲ୍ୟ ମମତା ଦେଖାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ମା ନିଜ ପିଲା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ଏହା କରନ୍ତି । ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଯେପରି ପିଲାଟି ତାଙ୍କ ମା’ର ସମସ୍ତ କଥା ବୁଝୁଛି ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ମା ଏବଂ ଛୁଆର ଏହି ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁଳ ଭାବରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.