Jai Odisha
News

ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ‘ଅନୁପମା’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି

ସିରିଏଲ ଅନୁପମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି ଆଜି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିବା ଦ୍ୱାରା କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ନାହିଁ । ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ‘ଅନୁପମା’ ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବଂ ଆମେୟ ଯୋଶୀ ବୁଧବାର ଦଳର ଜାତୀୟ ସଭାପତି ଜେ.ପି ନାଡାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଭେଟିଥିଲେ।
ନଡା ଉଭୟଙ୍କୁ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ସ୍ୱାଗତ ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବିଜେପି ଜାତୀୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ବିନୋଦ ତାୱଡେଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ମୁଖ୍ୟ ଅନିଲ ବାଲୁନି ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ମାୟୁଖ, ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବଂ ଆମି ଯୋଶୀ ଦଳର ଜାତୀୟ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ବିନୋଦ ତାୱଡେ ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବଂ ଆମି ଜୋଶୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାବେଳେ ‘ଭୋଟ୍ ଜିହାଦ୍’ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କଂଗ୍ରେସକୁ ତୀବ୍ର ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ। ବିଜେପିରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ରୁପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କଳା ମାଧ୍ୟମରେ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦର୍ଶିତ ପଥ ଅନୁସରଣ କରି ସେ ଦେଶ ସେବା କରିବେ। ଯେହେତୁ ପିଏମ ମୋଦୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଆତ୍ମା ଉପରେ ଏକ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ଚିହ୍ନ ଛାଡିଛନ୍ତି, ସେହିଭଳି ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଣରେ ଏକ ଚିହ୍ନ ଛାଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.