Jai Odisha
News

ମହିଳା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ , କହିଲେ ୨ ପେଗ୍ ନିଅ ଭଲ ନିଦ ହେବ ।

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଜେପି ନେତା ସଂଞ୍ଜୟ ପାଟିଲ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେବାଲକରଙ୍କୁ ଏଭଳି ଏକ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଏକ ରାଜନୈତି ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ସଞ୍ଜୟ ପାଟିଲ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେବାଲକରଙ୍କୁ ରାତିରେ ଭଲ ନିଦ ପାଇଁ ‘ଅତିରିକ୍ତ ପେଗ୍’ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।
ହେବାଲକରଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ସଞ୍ଜୟ ପାଟିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ବିଜେପିର ଉଦୟ ହେବା ହେବାଲକରଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇବ ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ନିଦ ପାଇଁ ନିଦ ବଟିକା କିମ୍ବା ଏକ ଭଲ ପେଗ୍ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛି ।
ବେଲାଗାବିରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ପାଟିଲ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଆଠଟି ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରଭାରୀ ଭାବରେ ଦାୟିତ୍ୱ ନିଭାଇଛି । ବେଲାଗାଭିରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ମହିଳା ବିଜେପି ସମର୍ଥନରେ ବାହାରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ମୋର ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେବାଲକର ଏକ ନିଦ ବଟିକା ନିଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ରାତିରେ ଭଲରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପେଗ୍ ନିଅନ୍ତୁ । ସେଠାରେ ରମେଶ ଜାରକିହୋଲିଙ୍କୁ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ।
ପାଟିଲଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତିରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛି ଯେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେବାଲକରଙ୍କ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ସଞ୍ଜୟ ପାଟିଲ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି। ଦଳ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ‘ବିଜେପିର ମହିଳା ବିରୋଧୀ ମନୋଭାବ ବଢୁଛି।’
କର୍ଣ୍ଣାଟକ କଂଗ୍ରେସ ଏକ୍ସ ଉପରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ କହିଛି ଯେ ‘ଯିଏ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅବମାନନା କରେ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ଅବନତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବିଜେପି ଏବଂ ଜେଡିଏସ ଦଳର ପତନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ମହିଳା ବିରୋଧୀ ମନୋଭାବ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। କୌରବ ଏବଂ ରାବଣ ଭଳି ବିଜେପି ଏବଂ ଜେଡିଏସ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଧ୍ୱଂସ ହେବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.