Jai Odisha
News

ଆକାଶରୁ ପାଣି ବଦଳରେ ବର୍ଷିଲା ମାଛ : ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ଲୋକ

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଅନେକ ସମୟରେ ପାଣି ଏବଂ ଟଙ୍କାର ବର୍ଷା ହେଉଥିବା ଶୁଣିଥିବେ । ସାଧାରଣତ ମୌସୁମୀ ସମୟରେ ବର୍ଷା ହୋଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ମାଛର ବର୍ଷା ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ହଁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ମାଛର ବର୍ଷା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏକ୍ସ ରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଲଗାତାର ମାଛ ବର୍ଷା ହେଉଛି । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ମାଛ ଗୁଡ଼ିକ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପଡ଼ୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ । ମାଛ ଗୁଡିକ ଯେପରି ପଡୁଛି ତାହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ନିକଟରେ ଏକ ସମୁଦ୍ର ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରବଳ ତରଙ୍ଗ ଯୋଗୁଁ ମାଛମାନେ ବାହାରେ ପଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ମାଛ ପଡୁଛି ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ବର୍ଷା ହେଉଛି। ଯଦିଓ ଏହାର ସତ୍ୟତା କହିବା କଷ୍ଟକର, କିନ୍ତୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମୁଦ୍ର ତରଙ୍ଗର ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଏହା ଘଟେ । କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଭଗବାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଚମତ୍କାର ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ୍ସରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଏପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୯ ହଜାର ଥର ଦେଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.