Jai Odisha
News

ମାର୍କେଟ୍‌କୁ ଆସିଲା ସୁନାର ଗୁପ୍‌ଚୁପ୍ : ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ୟୁଜରର୍ସ

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଗୁପଚୁପ ବା ଯାହାକୁ ଆମେ ପାନିପୁରୀ କିମ୍ବା ଗୋଲଗପ୍ପା କହିଥାଉ, ତାକୁ ଖାଇବାକୁ କାହାକୁ ଅବା ଭଲ ନ ଲାଗେ । ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟଙ୍କ ଏହା ହେଉଚି ସବୁଠୁ ପ୍ରିୟ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଗର ଲୋକମାନେ ଗୁପଚୁପ ଖାଇବାକୁ ବେଶି ଭଲପାଆନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଆମେ ଦେଖିଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏବେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓଟି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଆପଣ ହୁଏତ ତାକୁ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ଦେଖିନଥିବେ । ଗୋଲଗାପ୍ପା, ପାନିପୁରୀ, ଫୁଲକି ଏହିଭଳି ଅନେକ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଜଣାଶୁଣା । । ଏହାର ସ୍ବାଦ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶସ୍ତା ଅଟେ । କିନ୍ତୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସୁନାର ପାନିପୁରୀ ବିକ୍ରି ହେଉଛି ।
ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତର ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ସାଇଡ୍ ଡିସ୍ ପାନିପୁରୀ ଏକ ସୁନା କଭର ସହିତ ବିକ୍ରି ହେଉଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଦୋକାନୀ ପାନି ପୁରୀରେ ଆଳୁ ମସାଲା ବଦଳରେ କାଜୁ ବାଦାମ ଏବଂ ବାଦାମ ମିଶାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଏବଂ ପାଣି ବଦଳରେ ମହୁ ମିଶାଯାଉଛି। ପାଣି ନାମରେ ଏଥିରେ ଏକ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ମିଶ୍ରିତ ହେଉଛି । ଦୋକାନୀ ଏହାକୁ ୬ ଟି ଖଣ୍ଡ ସହିତ ଏକ ରାଜକୀୟ ଶୈଳୀରେ ପରିବେଷଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏଥିରେ ବିଭାଜିତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି।
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨.୬ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ୫୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.