Jai Odisha
News

କାହିଁକି ବାହାଘରରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବଜାଇଲେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା : ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ

ସାରା ଦେଶରେ ଚାଲିଛି ଆଇପିଏଲର ୧୭ ତମ ସିଜନ୍ ର କ୍ରେଜ୍ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲରେ ଅନେକ ବଡ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ୫ଥର ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିବା ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଚେନ୍ନାଇ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଛାଡିଛନ୍ତି। ପାଞ୍ଚ ଥର ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଇଁ ଟ୍ରଫି ଜିତିଥିବା ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଅଧିନାୟକତ୍ୱରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ବିଶେଷକରି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଯୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରାଯାଏ । ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ବିବାହରେ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବଜାଉଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ଯ୍ଖଶ ଅବିକଳ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ଏହା ସହିତ ବହୁତ ମଜା କରୁଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଯଦି ଆପଣ ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେ ହାର୍ଦିକ ଭଳି ଲାଗିବେ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖିବେ ତେବେ ସେ ହାର୍ଦିକ ନୁହନ୍ତି ବରଂ ହାରର୍ଦିକଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଦୁଇ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.