Jai Odisha
News

 ମାର୍କେଟ ଘାଣ୍ଟିବ ପିଙ୍କ୍ ବିରିୟାନୀ , ଥରେ ନିଶ୍ଚିତ ଖାଆନ୍ତୁ 

ଆଜିକାଲି ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ଏକ୍ସପରିମେଣ୍ଟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଖାଦ୍ୟ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଏପରି ଅନନ୍ୟ ପରୀକ୍ଷଣ ଜାରି ରଖନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଏହି ପରୀକ୍ଷଣଗୁଡିକ ଓଲଟା ହୋଇଯାଏ । ଆଜିକାଲି ଏକ ସମାନ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର‌୍ୟ୍ୟ ହୋଇ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ, ଅନେକ ଲୋକ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏପରି ପରୀକ୍ଷଣ ନକରିବାକୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।ନନ୍ ଭେଜ୍ ଖାଦ୍ୟପ୍ରେମୀମାନେ ବିରିୟାନୀକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ପିଙ୍କ୍ ବିରିୟାନି ବିଷୟରେ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି? ଏହା ଅଜବ ଲାଗୁଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ଏହି ‘ବାର୍ବି ବିରିୟାନି’ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଅଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ବିରିୟାନି ତିଆରି କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ମସାଲା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବାର୍ବି ବିରିୟାନି ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମହିଳା ଏହା ସହିତ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ରାଇତା ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ବିରିୟାନୀ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ରାଗ ବଢିଯାଇଛି । ଭିଡିଓଟି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.