Jai Odisha
News

‘ନତାଶାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ବହୁତ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଦରକାର’ : ଛାଡ଼ପତ୍ର ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଭିଡିଓ

ଛାଡପତ୍ର ଖବର ହେତୁ କ୍ରିକେଟର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ନତାଶା ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଲଗା ହେବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେତେବେଳେ ନତାଶା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଉପନାମ ହଟାଇଲେ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶା ଏହି ଗୁଜବ ଉପରେ ନୀରବତା ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।
ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପ୍ରଥମେ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଗତ ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ୍ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୩ ରେ ସେମାନେ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଛାଡପତ୍ରର ଗୁଜବ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଏକ ମଜାଳିଆ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ମୁଁ ଅଧିକ ଭଦ୍ର ଏବଂ ସହନଶୀଳ ହୋଇପାରିଛି, କାରଣ ନତାଶାଙ୍କ ସହ ରହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ।
ବିବାହ ଭିଡିଓରେ ନତାଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ପ୍ରଥମ ଥର ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ନତାଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବସିଥିଲେ, ଏହି ସମୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ପାର୍କ ବ୍ୟାପିଗଲା । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପ୍ରକାର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଦେଖି ନଥିଲି। ସେ ଏତେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେ ଆମେ ପ୍ରଥମ ଥର ଭେଟିବା ପରେ ସେ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସେକ୍ ପରିବର୍ତ୍ତେ ମୋତେ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ। ହାର୍ଦ୍ଦିକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ନତାଶାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କେବଳ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.