Jai Odisha
News

ପରୋକ୍ଷରେ ମମତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ମୋଦୀ : କହିଲେ ନିଜ ଡ଼ାନ୍ସ ଦେଖି ଖୁସି ଲାଗୁଛି

ବଙ୍ଗଳା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟର ଏକ ମିମ୍‌ସ ରି-ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିର୍ବାଚନ ଋତୁରେ ଏହାର ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରି ମୁଁ ମଧ୍ୟ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କଲି । ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ଏପରି ସୃଜନଶୀଳତା ପ୍ରକୃତରେ ଉପଭୋଗ୍ୟ! ଏହା ପରେ ପିଏମ ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।
ଇଣ୍ଟରନେଟ ମିଡିଆରେ କୃଷ୍ଣ ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମୋଦୀଙ୍କ ଏକ ଆନିମେଟେଡ୍ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛି କାରଣ ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ‘ଡିକ୍ଟେଟର’ ମୋତେ ଏଥିପାଇଁ ଗିରଫ କରିବ ନାହିଁ। କୋଲକାତା ପୋଲିସ ଏକ୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବଙ୍ଗଳା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ମିମସ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର‌୍ୟ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଛି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଏକ ମଞ୍ଚ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏକ କନ୍ସର୍ଟରେ ଜନତାଙ୍କ ଆଗରେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ନାଚୁଥବବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ।
ଏହି ପୋଷ୍ଟର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ସାଇବର ସେଲ୍ କହିଛି ଯେ ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ନାମ ଏବଂ ବାସସ୍ଥାନ ସହିତ ନିଜକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଯଦି ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରା ନ ଯାଏ, ତେବେ ଆପଣ ଉକ୍ସଚଉ ର ଧାରା ୪୨ ଅନୁଯାୟୀ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାୟୀ ରହିବେ । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ନୋଟିସ ପଠାଇ ତାଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ହଟାଇବାକୁ ଏବଂ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାକୁ କହିଛି। ଏହା ନକଲେ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ କଠୋର ଦଣ୍ଡବିଧାନ ହେବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.