Jai Odisha
News

ଦମ୍‌ଦାର୍ ଫିଚର ସହ ନୂଆ ରଙ୍ଗରେ ଆସୁଛି OnePlus 12 ଫୋନ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠାରୁ କିଣିବାକୁ ହେବେ ସକ୍ଷମ ।

OnePlus ଏହାର ଭାରତୀୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ OnePlus 12 ଆଣୁଛି । ଜୁନ୍ ୬ ରୁ ଆପଣ ଏହି ଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବଳ ଦୁଇଟି ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ, ଫ୍ଲୋ ଏମେରାଲ୍ଡ ଏବଂ ସିଲ୍କି ବ୍ଲାକ୍ ରେ ଏହି ଫୋନ୍ କିଣିବାର ଏକ ବିକଳ୍ପ ଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫୋନ୍ ଗ୍ଲାସିୟାଲ୍ ହ୍ୱାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।
OnePlus 12 ର ମୂଲ୍ୟ କ’ଣ?
ବାସ୍ତବରେ, କମ୍ପାନୀ OnePlus 12 କୁ ଦୁଇଟି ପ୍ରକାରରେ 12 GB RAM + 256 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଏବଂ 16 GB RAM + 512 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ରେ ଆଣୁଛି ।
12 GB RAM + 256 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୬୪,୯୯୯ ଟଙ୍କା ହୋଇଥିବାବେଳେ 16 GB RAM + 512 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୬୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି।
OnePlus 12 କେଉଁ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ସହିତ ଆସେ?
କମ୍ପାନୀ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ ୮ ଜେନ ୩ ମୋବାଇଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସହିତ OnePlus 12 ଆଣିଛି ।
ଫୋନ୍ 12GB / 16GB LPDDR5X RAM ଏବଂ 256GB / 512GB UFS 4.0 ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସୁଛି ।
ଫୋନ୍ ୫,୪୦୦ mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଏବଂ 100W SUPERVOOC ଏବଂ 50W AIRVOOC ଚାର୍ଜିଂ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସହିତ ଆସୁଛି ।
OnePlusର ଏହି ଫୋନ୍ରେ 6.82 ଇଞ୍ଚ QHD + 3168 * 1440 ରେଜୋଲୁସନ ପିକ୍ସେଲ ଏବଂ ୪୫୦୦ ନିଟସ୍ ପିକ୍ ବ୍ରାଇଟନେସ୍ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ।
ଅପ୍ଟିକ୍ସ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, OnePlus ଫୋନ୍ 50MP ସୋନି ର LYT-808 କ୍ୟାମେରା, 64MP ପେରିସ୍କୋପ୍ ଟେଲିଫୋଟୋ କ୍ୟାମେରା, 48MP ସୋନି IMX581 ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଆସିଥାଏ û ସେଲଫି ପାଇଁ ଫୋନ୍ 32MP ସୋନି IMX615 କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଆମାଜନରୁ OnePlus 12 ନୂତନ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ କିଣିପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ଲାସିୟାଲ୍ ହ୍ୱାଇଟ୍ ରଙ୍ଗରେ ଥିବା ୱାନପ୍ଲସ୍ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରୁ କିଣାଯାଇପାରିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.