Jai Odisha
News

ରାମ ଭକ୍ତିରେ ଲୀନ ହେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ : ଖାଲିପାଦରେ ଦେଖିଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟତିଳକ

ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମ ନବମୀ ଅବସରରେ ରାମଲାଲାର ସୂର୍ଯ୍ୟ ତିଲକଙ୍କର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ରାମ ଲାଲାର ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦୃଶ୍ୟକୁ ପିଏମ ମୋଦୀ ଖାଲି ପାଦରେ ଦେଖିଥିଲେ। ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଏକ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ପିଏମ ମୋଦୀ ଖାଲି ପାଦରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଟ୍ୟାବ ଅଛି। ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ରାମଲାଲାଙ୍କ କପାଳରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣର ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।
ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ୱାଡ଼ି ସଭା ପରେ ମୁଁ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଲାର ସୂର୍ଯ୍ୟ ତିଲକଙ୍କର ଅଦ୍ଭୁତ ତଥା ଅନନ୍ୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଦେଖିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପାଇଲି। ଶ୍ରୀ ରାମ ଜନ୍ମଭୂମିର ଏହି ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ଅଟେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ତିଲକ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ ପରେ ରାମଲାଲାଙ୍କର ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ରାମ ନବମୀ ।
ରାମ ନବମୀ ଅବସରରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ରାମଲାଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟତିଲକଙ୍କର ଏକ ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୂଜା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରାମଲାଲାଙ୍କ ଐଶ୍ୱରୀୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ତିଲକଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର‌୍ୟ୍ୟଜନକ ଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.