Jai Odisha
News

ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କୁ ପାନିଆ କିଣିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଦେଲେ ଏହି ବିକ୍ରେତା , ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି . . .

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଥାନ୍ତି। ସେ କେବଳ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ଚତୁଃପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ । ସମ୍ପ୍ରତି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ଥଡ଼େ ବଏଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ହଠାତ୍ ଅନୁପମଙ୍କ କାରଟି ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ରେ ଅଟକିଯାଏ । ସେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ପାନିଆ ବିକ୍ରି କରି ନିଜର ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ନାମ ରାଜୁ ଏବଂ ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ୧୫ ଫେବୃଆରୀ ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅନୁପନ ଖେର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜୁ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ପାନିଆ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି। ପାନିଆ କିଣିବାର ମୋର କୌଣସି କାରଣ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆଜି ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ଯଦି ମୁଁ ତାଙ୍କଠାରୁ ଏକ ପାନିଆ କିଣିଲି, ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ତାଙ୍କର ହସ ଏପରି ଥିଲା ଯେ ଏହା ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା କାହାର ମୁହଁରେ ହସ ଆସିବ । ଏଥି ସହିତ ଅନୁପମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି କେବେ ବି ଆପଣ ରାଜୁଙ୍କୁ ଦେଖିବେ ତେବେ ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ନିହାତି ଆପଣ ଏକ ପାନିଆ କିଣନ୍ତୁ । ତାଙ୍କର ହସ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିଦେବ । ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଜଣେ

Leave A Reply

Your email address will not be published.