Jai Odisha
News

ଏମିତି ଭୁକିଲା କୁକୁର ଜୀବନ ବିକଳରେ ଦୌଡ଼ିଲା କୁମ୍ଭୀର

କୁମ୍ଭୀରଟି ଦୁନିଆର ଏପରି ଏକ ପ୍ରାଣୀ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ରିଲ୍ କିମ୍ବା ବାସ୍ତବରେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସର୍ବଦା ଭୟଭୀତ ହୋଇଯିବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସେ ତେବେ କଣ ହେବ? କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମର ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ! ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ କି କୁମ୍ଭୀର ସାମ୍ନାରେ କୁକୁର କ’ଣ କରିପାରିବ? ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ବଦଳିଯିବ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡା ଠାରେ କୁମ୍ଭୀର ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାଧାରଣ କଥା। ଯଦି ଆପଣ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ଫ୍ଲୋରିଡାର କୁମ୍ଭୀରର ଆଶ୍ଚର‌୍ୟ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । ଆଜିକାଲି, ଏପରି ଏକ କ୍ଲିପ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଆଖିରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।
ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ଘର ଭିତରୁ ବଗିଚାକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ନିଜ ବଗିଚାରେ ଏକ କୁମ୍ଭୀର ଦେଖନ୍ତି । ଏହା ଦେଖି ସେ ଆରମ୍ଭରେ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ନିଜ ମାଲିକାଣୀ ଏହିପରି ନର୍ଭସ ହୋଇଥିବାର ଦେଖି ତାଙ୍କ କୁକୁର ସାମ୍ନାକୁ ଆସି କୁମ୍ଭୀରକୁ ଦେଖି ଖୁବ୍ ଜୋର୍‌ରେ ଭୁକିବାକୁ ଲାଗେ । ଆଉ କୁକୁରକୁ ଦେଖି କୁମ୍ଭୀର ସେଠାରୁ ଜୀବନ ବିକଳରେ ଖୁବ୍ ଜୋର୍‌ରେ ଦୌଡ଼ି ପଳାଏ । ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟା ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କୋଟି କୋଟି ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.