Jai Odisha
News

ନିଜର ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧିରେ ସମଗ୍ର ପରିବାରର ଜୀବନ ରକ୍ଷା କଲାକୁକୁର : ଭିଡିଓ ଦେଖି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

କୁକୁର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ପ୍ରାଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ହେବା ସହିତ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ । ଅନେକ ଥର ସେମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱସ୍ତତା କିମ୍ବା ସାହସିକତାର ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଦେଖାଯାଏ । କେହି କେହି ପାଣି ଭିତରକୁ ଡେଇଁ ମାଲିକଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଥିବାବେଳେ ଅନେକେ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ମାଲିକଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ କୁକୁରର ବୁଦ୍ଧି ସମଗ୍ର ପରିବାରର ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ।
ଏହା ଏକ ସିସିଟିଭି ଭିଡିଓ, ଯାହା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଘରେ ଏକ ଖଟ ଉପରେ ବସିଛି। ନିକଟରେ ଏକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସ୍କୁଟରକୁ ମଧ୍ୟ ଚାର୍ଜ କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସ୍କୁଟର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଏକ ଏକ୍ସଟେନ୍ସନ୍ ବୋର୍ଡରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ଏହି ଅଗ୍ନି ଧୀରେ ଧୀରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସ୍କୁଟର ଧରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । କୁକୁର ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ । ସେ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଭୟଭୀତ ହେବା ପରି ଜରା ପଡ଼େ, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଖଟରୁ ଓହ୍ଲାଇ ବିଦ୍ୟୁତ ବୋର୍ଡକୁ ଅଲଗା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ । ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହୁଏ । ଏହା ପରେ ସେ ପୁଣି ଆସି ଖଟ ଉପରେ ବସିଯାଏ । ଏହିପରି, କୁକୁରର ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ସମଗ୍ର ଘର ନିଆଁରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଥାଏ ।ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବା ପରେ ଏପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ୬୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.