Jai Odisha
News

ଏଭଳି ସ୍ୱର ବାହାର କଲା ପକ୍ଷୀ , ପୋଲିସ୍ ଭାବିଲା ଗାଡ଼ି ଖରାପ ହୋଇଗଲା ।

The little bird deceived the police a lot, made such a sound, the police thought that their car had broken down ଅନେକ ପ୍ରାଣୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କେମୋପ୍ଲେଜ୍ କଳା ମାଧ୍ୟମରେ ରଙ୍ଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ମାହିର୍ । , ଏହି କଳା ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରଜାତି ସେମାନେ ବସିଥିବା ପୃଷ୍ଠର ସଠିକ୍ ରଙ୍ଗ ହାସଲ କରନ୍ତି ଏବଂ, କିଛି ପ୍ରାଣୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଶୁଣାଯାଇଥିବା ଶବ୍ଦକୁ ନକଲ କରିବାରେ ପାରଦର୍ଶୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ବିଶେଷକରି କେତେକ ବିଶେଷ ପ୍ରଜାତିର ପକ୍ଷୀ ଏଥିରେ ପାରଦର୍ଶୀ ଅଟନ୍ତି । ଶୁଆ ହେଉଛି ଏହାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଉଦାହରଣ । ଏକ ପକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହାର ଅନୁକରଣ କଳା ବ୍ରିଟେନ ପୋଲିସକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ରିଟେନ ପୋଲିସକୁ ସେମାନଙ୍କ ଗାଡି ନିକଟରୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସାଇରନ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଲା । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସାଇରନ୍‌ର ଶବ୍ଦ ଏତେ ସଠିକ୍ ଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ଅନ୍ୟ କେଉଁଠାରୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ଏହି ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ଥେମସ୍ ଭ୍ୟାଲି ପୋଲିସକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଥିଲା । ଏବଂ, ସେ ନିଜେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ଗାଡିରେ କିଛି ତ୍ରୁଟି ଅଛି ବୋଲି ଭାବିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ଥେମସର ୱାଇସେକ୍ଟର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଯାହା ବିଷୟରେ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ସ୍ୱର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବାସ୍ତବ ମନେହୁଏ । ଏହି ବିଷୟରେ, ଥେମସ୍ ଭ୍ୟାଲି ପୋଲିସ୍ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି । ଏହି ଶବ୍ଦଟି ଏହି ପକ୍ଷୀର ଅଟେ। ଯିଏ ଆମ ଗାଡିର ସାଇରନ୍ ଗୁଡିକୁ ଅତି ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ଶୁଣୁଥିଲା ଏବଂ ପରେ ସେଗୁଡିକୁ କପି କରୁଥିଲା ।ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ପକ୍ଷୀର ଏହି କଳାକୁ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.