Jai Odisha
News

ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଏହି ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଗୀତ

 

ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ଯୁଗରେ, ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଇବା ସହଜ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସମସ୍ତେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇ ପାରୁଛନ୍ତି | ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏହାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉଦାହରଣ ଅଟନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦ୍ୱାରା ତାରକା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ | ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପରି ଏକ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯିଏ ଭିଡିଓରେ ମହମ୍ମଦ ରାଫିଙ୍କ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ମଉସା ଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣିବା ପରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ହେବେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ନକରି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ |

ଜଣେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଜଣେ 70-75 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ମହମ୍ମଦ ରାଫିଙ୍କ ‘ମୁଝେ ଇସ୍କ ହେ ତୁମ ସେ’ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଗୀତଟିକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କଣ୍ଠ ରେ ଗାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରଶଂସା ର ପାତ୍ର | ଏହି ମଉସା ପ୍ରକୃତରେ ଜଣେ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ତାଙ୍କ କଥା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି | କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି, “କମଲେଶ ମଉସା ଦିନସାରା ଟ୍ରକ୍ ଚଲାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ହୃଦୟରେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ଏବଂ ମହମ୍ମଦ ରାଫିଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ। ବହୁ ବାଧ୍ୟ କରିବା ପରେ ସେ ଏହି ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ।”

Leave A Reply

Your email address will not be published.