Jai Odisha
News

ମେଷରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଶୁକ୍ର : ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିରେ କଣ ହେବ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

ଶୁକ୍ର ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଏ । ଶୁକ୍ରର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନା କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଥାଏ । ଶୁକ୍ର ୨୪ ଏପ୍ରିଲ ରାତିରେ ରାତି ୧୧:୪୪ମିନିଟ୍ ରେ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ମେଷ ପ୍ରଥମ ରାଶି ଅଟେ । ମେଷ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏହି ପ୍ରବେଶ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବା ସହିତ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହାର ନକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।ଜ୍ଝ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ସମସ୍ତ ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ ।
ମିଥୁନ : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଚଳନ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବାକୁ ପଡିବ ।ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶ ଶୈଳୀ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ଚଳନର ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ।
କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ । ଆପଣମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବା, ନିୟମିତ ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କରିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ଉଚିତ୍ ।ଏହା ସହିତ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ ।
କନ୍ୟା : ଯେତେବେଳେ ଶୁକ୍ର ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ଭୋଗିପାରନ୍ତି । ସଂକ୍ରମଣର ସମସ୍ୟା ଶରୀରର କିଛି ଅଂଶରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପିପାରେ । ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ଆପଣ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ । ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଯୋଗ କରି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ।
ବିଛା : ମେଷ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଚଳନ ସମୟରେ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶାରୀରିକ କିମ୍ବା ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ରହିବେ । ତୁମର ମାନସିକ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ । ତୁମର ଛୋଟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାକୁ ତୁମେ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.