Jai Odisha
News

ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ନିଯୁକ୍ତି ପତ୍ର , ଜାଣନ୍ତୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଯୋଗ ଦେବା ଆଗରୁ କଣ କରୁଥିଲେ ମାହି

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇର କ୍ୟାପଟେନ କୁଲ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚାକିରିର ନିଯୁକ୍ତି ପତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟର ତୃତୀୟ ଦିନର ପ୍ରସାରଣ ସମୟରେ ଏହି ଚିଠି ଟିଭିରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଏହା ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଏକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ରେଳବାଇରେ କାମ କରିବାବେଳେ କିପରି ତାଙ୍କ କ୍ରିକେଟ୍ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିନଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧୋନି ଚାକିରି ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟ୍ ବାଛିଥିଲେ। ଧୋନି କ୍ରିକେଟ୍ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ରେଳବାଇରେ ଚାକିରି ଛାଡି କ୍ରିକେଟ୍ ଉନ୍ନତି ଉପରେ ତାଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଧୋନି ରେଳବାଇ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିଲେ ଏବଂ ଖରଗପୁର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଟିକେଟ୍ ସଂଗ୍ରହକାରୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର‌୍ୟ୍ୟ କରୁଥିଲେ।

ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟ୍ ଏକ୍ସରେ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ମାହିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ନିଯୁକ୍ତି ପତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ନିଯୁକ୍ତି ପତ୍ର। ଫେବୃଆରୀ ୨୫ ରେ ଅଂଶୀଦାର ହୋଇଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଏପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ୧ ଲକ୍ଷ ୭୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଥିବାବେଳେ ୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖାଯାଉଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.